Menuja e Filmave Shqiptare

1 Miljon Euro
Apasionata
Asgje Nuk Harrohet
Ata ishin kater
Balada e Kurbinit
Balle per balle
Beni ecen vete
Brazdat
Cifti i lumtur
Dasma e Sakos
Debatik
Deshmoret e monumenteve
Dhe Vjen Nje Dite
Dimri i fundit
Dollia e dasmes time
Dora e Ngrohte
Duaje emrin tend
Duel i heshtur
Enderr per nje karrige
Era E Ngrohte E Thellesive
Flaka e maleve
Flete te bardha
Fortuna
Gjeneral Gramafoni
Gjoleka djali i Abazit
Guna Permbi Tela
Guret e shtepise sime
Hije Qe Mbeten Pas
Horizonte te hapura
I teti ne bronx
Ilegalet
Intendenti
Ishte Kohe per Dashuri
Kapedani
Keshilltaret
Kolonel Bunker
Koncert ne vitin 1936
Liri a vdekje
Lule te kuqe, lule te zeza
Lulekuqe mbi Mure
Malet me blerim mbuluar
Mao Ce Dun
Mengjese Lufte
Mesonjetorja
Militanti
Mimoza llastica
Misioni Pertej Detit
Muri i gjalle
Nata e pare e lirise
Ne Cdo Stine
Ne Shtepine Tone
Nentori I Dyte
Njeriu I Mire
Njesiti Guerril
Operacioni Zjarri
Parrullat
Perballimi
Perralle nga e Kaluara
Prefekti
Pylli I Lirise
Radiostacioni
Rrethimi i Vogel
Rruge te bardha
Rrugicat Qe Kerkonin Diell
Shembja e idhujve
Shoku yne Tili
Shoqja Nga Fshati
Shtigje Lufte
Skenderbeu
Stolat ne park
Te Mos Heshtesh
Tirana Viti Zero
Tomka dhe shoket e tij
Treni niset shtate pa pese
Udha E Shkronjave
Udhetim Ne Pranvere
Une E Dua Eren
Vajzat Me Kordele Te Kuqe
Vdekja E Kalit
Vendimi
Yjet e Neteve te Gjata
Zonja Nga Qyteti

Balada e Kurbinit

LEGJENDA E FUNDIT -ELVIS PUPA- FILM SHQIPTAR (trailer)

.

.

REVOLVERI – FILM SHQIPTAR

http://video.google.com/videoplay?docid=4143735776623883403

.

Nese keni probleme me shikimin e filmit klikoni: ketu

.

LULE TE KUQE LULE TE ZEZA – FILM SHQIPTAR

.


.

STOLAT NE PARK – FILM SHQIPTAR

.


 

.

MAO CE DUN – FILM SHQIPTAR

.


 

.

KOLONEL BUNKER – FILM SHQIPTAR

http://video.google.com/videoplay?docid=5277049056636382247

.

Nese keni probleme me shikimin e filmit klikoni: ketu

.

NATA E PARE E LIRISE – FILM SHQIPTAR

.


 

.

ILEGALET – FILM SHQIPTAR

.


 

.